Uncategorized

producenci-dodatkow.pl

Wyroby jubilerskie sztuczne, czy też srebrne? Które kupujemy chętniej? Ten spór znana jest już nie krótko na rynku. Teraz spróbujemy odpowiedzieć na ten temat. Jednak zagadnienie nie będzie to aż tak proste jak mogłoby się zdawać. Oba rodzaje wyrobów jubilerskich mają ciekawe minusy, ale również i liczące się plusy użytkowania.
Prawdziwa biżuteria – zazwyczaj produkuje się takie modele z czystego metalu. Dlatego właśnie pozostaje znacznie droższa. Wytwarza się taką biżuterię przetapiając rudy metali szlachetnych. Jest dużo bardziej luksusowa oraz właśnie z tej przyczyny częściej wybierają ją klienci z klasy średniej. Również istotne jest lokalizacja jej sprzedaży, zwykle są to sklepy jubilerskie. Jest odpowiedni wystawiona w oświetlonych, gablotach. Podczas jej zakupu zazwyczaj zainkasujemy eleganckie pudełko. W jubilerskim punkcie obsługa klienta na 100% będzie milsza i na wyższym poziomie. Wyroby złotnicze prawdziwe o czym również nie należy nie pamiętać, nie uczulają.
Biżuteria sztuczna – jest najczęściej produkowana ze połączenia zwykłych metali, a pokrywa się ją nieznaczną kożuchem metalu szlachetnego. Takie wyroby stosunkowo w nie długim czasie tracą swój wygląd i ludzie wyrzucają je. Ich największa zaleta to jak najbardziej niewielka cena sprzedaży. Niestety mówimy, że może wywoływać uczulenia, bardzo często biżuteria z domieszką miedzi. Co najważniejsze rodzaje sztucznej biżuterii są nadzwyczaj oryginalne ze względu na skład, po prostu dużo prościej ją wytworzyć. Zestawy tutaj bardzo często złożone są z dwóch elementów – kolczyków i naszyjnika.
Kończąc biżuteria srebrna jest precyzyjniej wykonana, a także nie wywołuje reakcji alergicznych. Jednak jest poważnie droższa, co więcej nie ściera się po krótkim czasie użycia jak platerowana. Z drugiej strony kolekcje biżuterii sztucznej są ładniejsze i w niższej cenie. Jaki gatunek jest lepszy? W naszej opinii biżuteria prawdziwa.

Producenci dodatkow

Możliwość komentowania producenci-dodatkow.pl została wyłączona