Uncategorized

slubna-bizuteria-srebrna slubna-bizuteria-srebrna

Czy znacie trzy podstawowe pojęcia nakreślające typową kobietę? Ja znam: uczucie, rodzina i ubrania. Co kryje się pod tymi pojeciami? Czego potrzebują panie? Jakich rzeczy nie znoszą? Z czym walczą ? Czego nie odstępują nawet na moment? W tym artykule omówimy pierwsze podstawowe pojęcie: uczucie w świecie kobiety. Spróbujmy je zrozumieć. Jak widzi siebie kobieta, a widzi ją płeć męska? Jakich cech oczekują obie strony? Kobiety uwielbiają czuć się zdobywane. Znaczna większość ceni sobie sytuacje kiedy mężczyzna bierze inicjatywę w głębszej relacji w swoje ręce jednakże nie akceptują zachowania w nieskończoność zaabsorbowanego „sługi”. Jak bardzo często mówią z jednej strony potrzebują troski, stałości w uczuciach, jednak z drugiej strony skrycie pragną żeby obecny kochanek od czasu do czasu stawiał opór, bywał nieznośny. Jakie z tego wnioski? Panie wbrew pozorom też pragną zdobywać, bo czy kogoś cieszy w pełni łatwo zyskana rzecz, a co dopiero więź czy też atencja osoby drugiej? Oczywiście, że nie. Tak więc w jaki spsób sprostać oczekiwaniom pięknych pań? Jak sprawić by bywać na wygranej pozycji?
Troszcz o nią w sposób jaki chce, zaobserwuj jej mniejsze lub wielkie potrzeby, aby wiedzieć jakie z nich są najważniejsze i na tych skup się najbardziej, zwyczaj bycia niedostępnym wypracujesz dyskutując z wybranką. Zapamiętaj, że to rozmowa jest fundamentem dobrego związku.
Nie możesz zapomnieć, że relację należy podtrzymywać najczęściej małymi gestami, manewrami. Niezadbane uczucie wcześniej czy późno po prostu gaśnie. Właśnie to czyni, że męsko-damska relacja jest wyjątkowa, ale również krucha.

slubna bizuteria srebrna

Możliwość komentowania slubna-bizuteria-srebrna slubna-bizuteria-srebrna została wyłączona