Uncategorized

stylowe-bransolety.pl

Nasz Polski świat mody słynie z tego że odrzucany jest na bok na koszt zagranicznej mody. Często mówi się że moda pochodzenia polskiego w zestawieniu do innych krajów jest daleko za nimi, jednak gdyby jednak przypatrzeć się temu bardziej polscy handlowcy są w stanie przedstawić klientom naprawdę ciekawe koncepcje!
Od modnych fasonów po wysokiej jakości materiały. Gdzie i dlaczego pojawia się problem kupujących? Brak potrzebych kompetencji projektantów czy może szukający ludzie są za bardzo rygorystyczni w swoich wyborach?

Otóż nie! Rzecz w tym że Polski rynek rozwijał się w dużo krótszym tempie niż marki międzynarodowe dostając tym samym dużo mniej czasu na wyspecjalizowanie. Ludzie zauważając że sąsiednie rynki oraz zagranicznne firmy są na drodze do sukcesu oddali zaufanie zagranicznym projektatom odmawiając sobie zaszczytu prezentowania na sobie polskich, polskiego pochodzenia ubrań. Wygląda {absurdalnie|niewiarygodnie| ale niestety to prawda.
Staje sie oczywistym fakt że wymarzonej sukienki, oraz innej części garderoby klienci nie muszą pozyskiwać u naszych sąsiadów ze względu na to że wystarczy sprawdzić polski asortyment.

Kończąc postarajmy się pokochać to co nasze! Odsuńmy na bok stereotypy i dajmy szansę miejscowym handlowcom ale też pozostałym ludziom obracającym się w tej branży.

Stylowe Bransolety

Możliwość komentowania stylowe-bransolety.pl została wyłączona